Εκδηλώσεις

Επιτυχόντες - Πανελλαδικές Εξετάσεις 2017

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά
 
ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017 - ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ 
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12η ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΣΤΡΟΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ)
ΛΑΓΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 34ος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΑΕΙΔΗ ΛΥΔΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥΛΗ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  18η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΟΛΙΤΗΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ  ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΤΟΥΡΑ ΝΙΚΗ 17η ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ  ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΔΡΑΚΟΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ος ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
 ΠΕΤΡΑΚΗ   ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 14ος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ    ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΔΙΑΚΟΥ ΚΟΝΤΕ  ΜΥΡΤΩ 24η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
 ΚΟΝΤΩΝΗΣ     ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΥΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 22η ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΣΥΜΕΩΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  20ος ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΕΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ  47ος ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΒΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  23η ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ  17η ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΟΥΚΤΣΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΩΝΤΖΟΣ ΝΤΕΚΜΑΚ  ΑΝΔΡΕΑΣ  ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΒΑΡΑ  ΧΡΥΣΗ  ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΛΙΟΥ  ΣΟΦΙΑ  ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΙΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΑΡΕΛΗ  ΑΛΕΞΙΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ - ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 30ος ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

 

 

 

 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017 - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ Α.Ε.Ι.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
39 ΑΝΤΑΚΗ   ΚΑΡΛΑ   ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) 
40  ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 8ος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
41  ΒΑΛΕΤΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
42  ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ  ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
43 ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
44 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
45 ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ος ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
46 ΓΚΛΑΒΑΣ - ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  7ος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
47 ΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
48 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18η ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
49 ΖΕΥΓΩΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 
50 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 37η ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
51 ΚΑΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
52 ΚΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 31η ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
53 ΚΑΛΟΥΠΗ  ΙΣΜΗΝΗ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
54 ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
55  ΚΑΠΑΚΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
56  ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ  ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
57  ΚΑΡΑΜΕΡΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ 29η ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
58 ΚΑΡΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
59  ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
60 ΚΟΝΔΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
61 ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  14ος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 
62 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
63 ΚΟΡΔΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
64 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ 
65 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
66 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  33η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
67 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
68 ΛΑΓΚΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
69 ΛΕΤΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 
70 ΛΙΓΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
71 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27ος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
 72 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ  ΑΡΤΕΜΙΣ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
 73 ΜΟΥΣΑΒΕΡΕ  ΜΑΡΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
 74 ΜΠΙΝΤΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 
 75 ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ  ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
 76 ΜΠΟΥΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
77 ΜΩΡΑΓΕΜΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 
78 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
79 ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
80 ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
81 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
82 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
83 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΜΠΑΝΑ 37η ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
84 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
85 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΝΤΕΝΙΖ 13η ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
86 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΑ  ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 
87 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 50η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
88 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
89 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
90 ΠΑΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  42ος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) 
91 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
92 ΠΛΑΤΙΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
93 ΡΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) 
94 ΡΕΤΣΙΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) 
95 ΡΟΥΠΟΤΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
96 ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
97 ΣΕΤΗ  ΕΝΤΡΙΤ   ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) 
98 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
99 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
100 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
101 ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
102 ΤΖΟΛΑ  ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ  24η ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
 103 ΤΟΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
104  ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
105  ΤΣΙΑΤΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ(ΛΑΜΙΑ)
106  ΤΣΟΥΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
107 ΦΑΡΙΝΤ ΦΑΡΙΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
 108 ΦΛΩΡΑΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  37η ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
 109 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) 
 110 ΧΙΩΤΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
 111 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

 

 

 

 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017 - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ Τ.Ε.Ι.
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
       
       
       
       
       
       

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

ΑΡΧΕΙΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ

  • Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού - Νέα Δεδομένα και Αλλαγές στο Εκπαιδευτικό Σύστημα (Εκδηλώσεις)

    Την Κυριακή, 7 Απριλίου 2019, και ώρα 10.30 π.μ. έλαβε χώρα στο κινηματοθέατρο του δήμου Γλυφάδας η Ημερίδα του Εκπαιδευτικού μας...

    Περισσότερα...

  • ''Επιλέγω Σπουδές & Επάγγελμα'' - Άλλη μία επιτυχημένη ημερίδα του ΡΟΜΒΟΥ (Εκδηλώσεις)

    Το Σάββατο, 3 Απριλίου 2018, και ώρα 5.30 μ.μ. έλαβε χώρα στο θέατρο του δημαρχιακού μεγάρου Ηλιούπολης, η...

    Περισσότερα...

  • Εργαστήρι Μάθησης

    ΦΜΕ ΡΟΜΒΟΣ

    DSC00743.JPG

    Ηλιούπολη

    ΔΝαυαρίνου 12 (έναντι ΙΚΑ)
    ΤΚ 16345, Ηλιούπολη

    T2109923352 - 2109944396

    F2109949851

    Γλυφάδα

    ΔΛ. Βουλιαγμένης 147 & Πραξιτέλους 2 (έναντι Αγίου Νικολάου)
    ΤΚ 16674, Γλυφάδα

    T2109680008

    Αργυρούπολη

    ΔΚύπρου 51
    ΤΚ 16451, Αργυρούπολη

    T2109941471

    T2109935566


    ΔΜ. Γερουλάνου 103
    ΤΚ 16452, Αργυρούπολη

    T2109911067


    ΔΓράμμου 21
    ΤΚ 16451, Αργυρούπολη

    T2155055311

    Search