Το Party Επιτυχόντων που έγινε θεσμός!

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος διοργανώσαμε το καθιερωμένο πια και πολύ επιτυχημένο Party μας.

Την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου, μια ανάσα πριν το άνοιγμα των σχολείων, στις 7.30 το απόγευμα δόθηκε το ''ραντεβού'' στο όμορφο και μεγάλο μπαλκόνι του Διδακτηρίου της Γλυφάδας. Με πολύ κέφι, ανεβαστική διάθεση και μεγάλη χαρά υποδεχτήκαμε τους μαθητές όλων των διδακτηρίων μας με σκοπό να γιορτάσουμε την επιτυχία των μαθητών μας στις Πανελλαδικές του 2016 και να τους ευχηθούμε Καλή Σταδιοδρομία.

Να επιβραβεύσουμε τους καλύτερούς μας μαθητές με δώρα και ευχές για μια ακόμη πιο ανοδική πορεία. Και πάνω από όλα να χορέψουμε, να διασκεδάσουμε και να περάσουμε αξέχαστα όλοι μαζί, αφού καθηγητές και μαθητές γίναμε όλοι ένα. Το πάρτυ κράτησε ως αργά παρότι η επόμενη μέρα συνδοευόταν από το άνονιγμα των σχολείων και τον καθιερωμένο Αγιασμό. Αλλά όταν περνάς καλά δεν θέλεις να τελειώσει.

{gallery}party16-09-16{/gallery}

Το πάρτυ αυτό ήταν ο καλύτερος τρόπος για να ξεκινήσει και αυτή η σχολική χρονιά. Καλή δύναμη σε όλους τους μαθητές, τους καθηγητές και τους συνεργάτες του ΡΟΜΒΟΥ.
Πάμε για μια δυναμική και δημιουργική χρονιά !!!!

Για να δείτε όλο το φωτογραφικό άλμπουμ του Party ακολουθήστε μας στο Facebook