Προγράμματα Καλοκαιρινής Προετοιμασίας

Για την Α’ Λυκείου: Από φέτος η Α’ Λυκείου αλλάζει και ο βαθμός σου πλέον υπολογίζεται για την εισαγωγή στο Πανεπιστήμιο. Κάνε ένα δυναμικό ξεκίνημα μαζί μας! (από 12/6 έως 30/6)

Για τη Β’ Λυκείου: Αξιοποιούμε το χρόνο σου, για να ενισχύσουμε τη δουλειά που έχεις κάνει μέχρι τώρα και για να σε προετοιμάσουμε για τις Πανελλαδικές εξετάσεις. (από 12/6 έως 7/7)

Για τη Γ’ Λυκείου: Μπαίνοντας στην τελική ευθεία η εμπειρία που σου προσφέρουμε θα σε βοηθήσει να αποδώσεις με αυτοπεποίθηση τις γνώσεις σου! (από 8/6 έως 19/7)

Στο ΡΟΜΒΟ προσφέρουμε προσανατολισμένα Προγράμματα Σπουδών ικανά να καλύψουν τις ανάγκες κάθε μαθητή. Βοηθάμε στην εξοικείωσή του με τις γραπτές εξετάσεις μέσω των κύκλων Διαγωνισμάτων και του δίνουμε σιγουριά να διεκδικήσει τους στόχους του!