Την τσικνοΠέμπτη 12 Φεβρουαρίου ζήσαμε τρία απίστευτα Masque Party !!!!

Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ...........και δεν θα το κρύψουμε !!!!!!!!!!! Τρία ταυτόχρονα Masque Party!

Τρία ταυτόχρονα Masque Party στήθηκαν την περασμένη τσικνοΠέμπτη στην Ηλιούπολη, την Αργυρούπολη, και την Γλυφάδα με απόλυτη επιτυχία, θέτοντας τοον πήχη έτσι, πολύ ψηλά για του χρόνου !!! Τα είχαμε όλα, μουσική, χορό, σουβλάκια, μεταμφιέσεις, γέλιο, χαμόγελα, κόψιμο Βασιλόπιτας και διασκέδαση ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ που είναι και το χρώμα μας!!!!

Στις 9 παρά ήχησαν τα κουδούνια στα κτηρία μας, σημαίνοντας αυτή τη φορά όχι το διάλειμμα, αλλά την έναρξη του Party και όλων όσων θα επακολουθούσαν!!! Μαθητές και καθηγητές όλοι ένα, μασκαρεμένοι και χαμογελαστοί, τσίκνησαν, χόρεψαν και διασκέδασαν μέχρι τελικής πτώσεως. Τιμώντας το έθιμο, τσικνίσαμε με τα καθιερωμένα σουβλάκια, χορέψαμε Macarena και άλλα πολλά, και κόψαμε και την Βασιλόπιτά μας όπως κάθε χρόνο.

Τρία φλουριά - τρεις τυχεροί που κέρδισαν από μία δωροεπιταγή από τα Public για να την εξαργυρώσουν όπως επιθυμούν. Ακόμη, όντας μία ανάσα πρίν την εκδρομή μας, ο Εκπαιδευτικός Οργανισμός ΡΟΜΒΟΣ έκανε ΔΩΡΟ σε δύο μαθητές που είχαν την μεγαλύτερη βαθμολογία στον προηγούμενο Κύκλο Διαγωνισμάτων, τη συμμετοχή του στην εκδρομή, ανταμοίβοντας έτσι τον κόπο και τις προσπαθειές τους. Συγχαρητήρια λοιπόν για την πρόοδό τους, στην Τσακανίκα Χριστίνα από την 'Α Λυκείου της Κύπρου και στην Κυριακοπούλου Ευγενία από τη Β' Λυκείου της Ηλιούπολης !!

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

{gallery}party-maske/ilioupoli{/gallery}

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ

{gallery}party-maske/argyroupoli{/gallery}

ΓΛΥΦΑΔΑ

{gallery}party-maske/glyfada{/gallery}

Για να δείτε όλο το φωτογραφικό μας υλικό και όλα όσα ζήσαμε το βράδυ εκείνο, ακολουθήστε μας εδώ

Να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου θα περάσουμε ακόμα καλύτερα !!!!